Lucas Leiva že v Laziu

Serie A 18. Jul 201720:15 > 20:16
Marco Rosi/Getty Images

Lucas Leiva, ki je do sedaj igral za Liverpool, bo kariero nadaljeval v Laziu. Brazilec je bil do torka v Liverpoolu nogometaš, ki je od trenutnih igralcev njihov dres nosil najdlje.

Lucas Leiva  je v Liverpool prišel leta 2007, ko je tja za pet milijonov prestopil iz brazilskega Gremia. 30-letni Brazilec je za angleški klub zbral 345 nastopov, od tega 247 v Premier ligi.

Svojo zadnjo tekmo v dresu Liverpoola je Leiva odigral na zadnjem srečanju Premier lige, ko je klubu pomagal do zmage nad Middlesbroughem s 3:0.

Lucas bo na rimskem Olimpijskem stadionu zamenjal argetinca Lucasa Biglio, ki je bil lani kapetan Lazia in je pred kratkim prestopil v Milan.

Lazio je preteklo sezono zaključil na petem mestu Serie A in si tako prislužil nastop v Ligi Evropa.