Po porazu s Tottenhamom Juve lovi okrepitve

Serie A 6. Avg 201711:22 > 11:32
Getty Images/Shaun Botterill

Po prijateljskem obračunu proti Tottenhamu, ki so ga Londončani dobili z 2:0, je postalo jasno, da Juventus pred začetkom sezone potrebuje nekaj osvežitve v igralskem kadru.

Ob porazu je klub iz Torina ostal še brez Lemine, ki bo kariero nadaljeval pri Southamptonu. Massimiliano Allegri si do konca prestopnega roka v ekipi želi vsaj tri ali štiri nove obraze, s katerimi bi okrepil konkurenco v ekipi.

Italijanski mediji poročajo, da bo Juventus že kmalu zapustil Juan Cuadrado, ki naj bi se preselil v Romo v zameno za 30 milijonov evrov odškodnine.

Glavni favoriti za prihod v Torino so Joao Cancelo iz Valencie ter Blaisse Mattuidi in Adrien Rabiot iz PSG-ja, a so vsi našteti zaenkrat še predragi.

Po odhodu Leonarda Bonuccija v Milan, Juventus nujno potrebuje odmevno okrepitev predvsem v zadnji vrsti. Allegri je medtem že zanikal, da bi klub lahko zapustil Alex Sandro.