Getty Images/Marco Rosi
Nogomet 13.08.2017 | 23:09

Triler v Rimu in prva lovorika sezone Laziu

Juventus Turin

Italijanski superpokal gre v roke moštva SS Lazio. Rimska ekipa je v Rimu s 3:2 premagala Juventus, potem ko so v dramatični končnici srečanja padli kar trije zadetki.

Juventus je v finalu italijanskega superpokala v zadnjih petih minutah nadoknadil zaostanek z 0:2, a je Alessandro Murgia v 93. minuti lovoriko vseeno prinesel Laziu.

Sinjemodrim je vodstvo z zadeto enajstmetrovko v 32. minuti prinesel Ciro Immobile. Vodstvo so Rimljani povišali v 54. minuti, ko se je med strelce zopet vpisal bivši član Torina in Dortmunda. Ko je že kazalo na gladko zmago domačih, je "pičil" Paulo Dybala.

Argentinec je najprej čudovito zadel iz prostega strela, potem pa Thomasa Strakosho matiral še iz enajstmetrovke. Namesto podalškov je sledila "eksplozija" navdušenja na tribunah Stadia Olimpica, saj je že kmalu zatem zadel Murgia in Laziu prinesel četrti superpokal v zgodovini kluba.