Icardi za preobrat in zmago na derbiju

Serie A 26. Avg 201722:40 > 22:43
Getty Images/Emilio Andreoli

Nogometaši Interja so na derbiju drugega kroga proti Romi po preobratu slavili s 3:1 in napovedali boljše čase ter boj za najvišja mesta.

Tekma se je začela bolje za domačo ekipo Rome, ki je povedla preko Edina Džeka v 15. minuti, Samir Handanović je moral po žogo za hrbet.. Inter v prvem polčasu ni bil preveč nevaren za nasprotnikova vrata.

V drugem polčasu pa je Inter pokazal nekaj več volje in zmagovalno miselnost. V 67. in 77. minuti so igralci Interja in Mauro Icardi prišli do popolnega preobrata, sijajni Argentinec pa se je podpisal pod oba zadetka. Končni rezultat je v 87. minuti postavil Matias Vecino.

Inter z drugo zmago zapored tako še naprej ostaja neporažena ekipa v prvenstvu. Roma pa je po zmagi v prvem krogu zabeležila tudi prvi poraz.