Immobile s hat-trickom demobiliziral Milan!

Serie A 10. Sep 201718:09 > 18:18
Getty Images/Paolo Bruno

Po odličnem začetku sezone ter dveh zmagah v prvih dveh krogih, je Milan tokrat v Rimu doživel debakl. Lazio je bil precej boljši in "rossonere" ugnal s 4:1.

Za zmago se lahko sinjemodri zahvalijo predvsem izjemnemu učinku nekdanjega igralca Torina in Dortmunda, Ciru Immobileju, ki je dosegel tri gole, pri četrtem pa prispeval podajo. Italijanski reprezentant je bil v 38. minuti natančen z bele točke, štiri minute kasneje povišal na 2:0 in s tem postavil rezultat prvega polčasa.

Že v tretji minuti nadaljevanja je Immobile sklenil “hat-trick” ter nekako odločil zmagovalca srečanja, ki je bilo najprej odpovedano, potem pa prestavljeno na 16. uro.

Premoč domačih je v 50. minuti kronal Luis Alberto, častni gol za Milan pa je dosegel Ricardo Montolivo. Lazio ima po treh krogih prvenstva 7 točk, Milan pa 6 točk. Edini ekipi s popolnim izkupičkom devetih točk imata Inter in Juventus.