Roma še dodatno poglobila krizo Milana

Serie A 1. Okt 201719:49 > 19:51
Getty Images/Maurizio Lagana

Nogometaš Rome so z zmago na derbiju proti Milanu še dodatno poglobili krizo Milana, ki je že na začetku sezone v hudih težavah.

Milan je doživel drugi zaporedni poraz v Serie A in zaostanek za prvo ekipo povečal že na devet točk. Potem, ko so v četrtek doma komaj premagali Rijeko s 3:2 so danes proti Romi doživeli novo hladno prho. V samo petih minutah so prejeli dva zadetka in na koncu tudi izgubili z 2:0. S tem današnjim porazom se je močno zamajal stolček tudi Vincenzu Montelli.

V prvem polčasu na tekmi, kjer je imel Milan celo neaj več od igre zadetkov nismo videli. Sta pa zato za dva zadetka v mreži rossonerov poskrbela Džeko in Florenzi, ki sta v 72. in 77. minuti poskrbela za slavje Rome v Milanu. Slednji so ob zaključku srečanja ostali samo z deseterico, saj je bil izključen Hakan Calhanoglu.