Dybala zapravil možnost za zmago Juventusa

Serie A 1. Okt 201722:33 > 22:36
Valerio Pennicino/Getty Images

Nogometaši Juventusa so na zadnji tekmi Serie A iz rok izpustili tri točke, potem, ko so že vodili z 2:0, v zaključku tekme pa zapravili celo enajstmetrovko.

V zadnji tekmi italijanske Serie A sta se pomerila Atalanta in Juventus. Pri domačih je Jasmin Kurtić tekmo začel, Josip Iličić pa se je znašel na klopi. Gostje so tekmo pričeli veliko bolje in takoj pokazali kdo je prvak v Italiji. Pobuda je bila vse od začetka na njihovi strani in le ta je vodila do zadetka, ki ga je zabil Bernardeschi v 21. minuti. Samo tri minute pozneje se je isti igralec izkazal v vlogi asistenta potem, ko je lepo podal Higuainu. V 31. minuti pa je Atalanta prišla do izzenačenja, ko je rezultat znižal Caldara. Takoj po zadetku domačih pa je v igro vstopil Iličić, ki je zamenjal Corneliusa.

V drugem polčasu je Atalanti uspelo priti celo do izzenačenja v 67. minuti, ko je zadel Cristante. Juventus je takoj seveda znova želel priti do prednosti, vendar so se za manj trudili vse do 84. minute, ko je stara dama imela na voljo enajstmetrovko, ki pa jo je zapravil Dybala in ostalo je pri rezultatu 2:2.