Šanghaj SIPG za Immobileja ponuja 70 milijonov?

Serie A 27. Okt 201710:26 > 10:30
Giuseppe Bellini/Getty Images

Kitajski prvoligaš Šanghaj SIPG je za napadalca Lazia, Cira Immobileja, menda ponudil 70 milijonov evrov, poroča italijanski časnik "Gazzetta dello Sport".

Želja bogatega lastnika Šanghaja je, da Immobile na Kitajskem zaigra že januarja. Glede na njegov fantastičen začetek sezone je bilo jasno, da se bo slej ko prej kakšen klub iz bogate kitajske lige oglasil pri Laziu.

Klub iz kitajskega velemesta Immobeleju ponuja 6,5 milijonov evrov na sezono, kar je več kot dvojna vsota, kolikor Italijan prejema v Laziu. 27-letni Immobile je v tekoči sezoni dosegel 17 golov, glede na velike ambicije v sinjemodrem delu večnega mesta, pa je ta ponudba verjetno bolj pobožna želja kot realnost.

Bomo videli, če bodo reprezentantu “azzurov” morda vendarle “zadišali” kitajski milijoni.