Higuain junak zmage nad Milanom

Serie A 28. Okt 201719:33 > 19:54
Marco Luzzani/Getty Images

Nogometaši Juventusa so v derbiju kroga v gosteh z 2:0 premagali Milan, ki je v vse slaši formi in je tudi danes moral priznati premoč stari dami, ki je bila po zaslugi Gonzala Higuaina boljša.

Gonzalo Higuain je prvi zadetek danes na San Siru zabil v 23. minuti po podaji Paula Dybale, to je bil njegov jubilejni 100. zadetek v Serie A.

Argentinec je danes odigral svojo 153. tekmo v Serie A, na teh tekmah pa je zabil 101 zadetek. V drugem polčasu je bil uspešen po podaji Asamoaha v 63. minuti.

V drugem polčasu pa je bil uspešen po podaji Asamoaha v 63. minuti.

Na drugi strani je imel Milan manjšo terensko premoč, kot tudi nekaj pol priložnosti v prvem polčasu. Od vseh pa je bila najlepša v 43. minuti, ko je Nikola Kalinić iz bližine zadel prečko.

Juventus je po današnji zmagi ujel Napoli pri vrhu vendar s tekmo več ima 28 točk.