Montella povsem iskren: "Kot, da bi gledal svoj pogreb"

Serie A 3. Nov 201713:53 > 13:54
Getty Images/Marco Luzzani

Trener Milana Vincenzo Montella je bil po novi slabi predstavi svojega moštva izjemno razočaran. V Evropski ligi so "rossoneri" tekmo z AEK-om odigrali brez zadetkov.

Slavnemu klubu gre že od samega začetka sezone slabo, pa čeprav so navijači po številnih vlaganjih v klub pričakovali veliko več. V zadnjih sedmih tekmah so rdeče-črni zabeležili samo eno zmago.

Že nekaj časa gledam lasten pogreb. To vam verjetno zadevo postavlja v neko drugačno perspektivo. Vem, da ima klub zaupanje vame, toda…Bomo videli, kaj se bo zgodilo. Kar vemo je to, da imamo mlade in talentirane igralce, ki zmorejo več in je pred njimi vsekakor lepa prihodnost,” je bil po tekmi v atneah skrajno iskren nekdanji napadalec itzalijanske reprezentance.

Milan je po 11 krogih šele na osmem mestu Serie A, medtem ko v Evropski ligi trenutno vendarle zaseda prvo mesto skupine D.