Se Kaka vrača v Milan?

Serie A 24. Nov 201715:30 > 15:33
Alex Menendez/ Getty Images

Brazilec Kaka bi se lahko vrnil v prestolnico Lombardije, vendar tokrat v funkcionarski vlogi.

Kaka je nazadnje nastopal za Orlando City, v četrtek pa obiskal prostore milanskega kluba (Casa Milan), da bi se z vodilnimi možmi kluba pogovoril o prevzemu ene od funkcij v klubu. Pogovori so tekli v smeri, da bi Brazilec prevzel mesto športnega direktorja, kar mu je ponudil direktor kluba Marco Fassone.

Govoril sem z Marcom, toda nisem se še odločil, ali bom sprejel ponudbo ali še naprej igral. A možnost in želja kluba, da postanem direktor kluba, me osrečujeta,” je po obisku v prostorih kluba, za katerega je zbral 223 nastopov in dosegel 77 golov, dejal Kaka. Brazilec je ob Milanu in Orlandu nastopal še za Sao Paulo in Real Madrid.