Higuain zaradi operacije izpušča dvoboj z Napolijem

Serie A 27. Nov 201714:35 > 14:37
Getty Images/Marco Luzzani

Nogometaš Juventusa Gonzalo Higuain mora po poročanju italijanskih medijevsportkl na operacijo leve roke, zaradi tega bo izpustil derbi proti svojemu nekdanjemu klubu Napoliju.

Gonzalo Higuain si je na enem izmed treningov pred nedeljsko tekmo poškodoval levo roko in bo sedaj moral tudi na operacijo. Tudi zaradi tega je izpustil tekmo proti Crotoneju (3:0).

Zaenkrat pa še ni jasno, koliko časa bo trajalo okrevanje.

Argentinec bo tako izpustil tekmo proti svojemu nekdanjemu klubu iz Neaplja, kar bo zagotovo hud udarec za staro damo, ki ji v letošnji sezoni zaenkrat ne gre vse po načrtih. Za Napoli pa je “Pipita” zabil na 146. tekmah 91. zadetkov,

Napoli je trenutno prvi in ima dve točki prednosti pred Interjem, Juve na četrtem mestu pa zaostaja že za štiri točke. In ravno poškodba Argentinca je voda na mlin Napolija, ki bi z zmago že kar precej črno-bele oddaljil od novega naslova državnih prvakov.