Se Balotelli seli v Neapelj?

Serie A 3. Jan 201810:11 > 10:27
Paolo Bruno/Getty Images

Po poročanju časnika Corriere della Sera želi Napoli v zimskem prestopnem roku pripeljati problematičnega italijanskega napadalca Maria Balotellija, ki trenutno igra za francosko Nico.

Italijanski mediji navajajo, da trener kluba izpod Vezuva, Mauricio Sarri, želi pripeljati še enega napadalca, da bi imel klub tako spredaj nekoliko bolj bogato izbiro. Ena izmed vročih želja je Mario Balotelli, ki je v Nici oživil svojo kariero.

27-letni napadalec je znan po svojem ekscentričnem obnašanju, ki je njegovim bivšim klubom prineslo kar nekaj preglavic, odkar pa je leta 2016 prišel iz Liverpoola, se je vsaj delno umiril.

Od takrat naprej je za Nico Italijan na 49 tekmah zabil 33 golov, samo v tekoči sezoni jih je na 21 srečanjih v vseh tekmovanjih dal 16.

Njegova pogodba na Azurni obali se izteče poleti, tako da bi ga morda Napoli uspel iz Ligue 1 zvabiti tudi takrat.