Immobile, Immobile, Immobile, Immobile

Serie A 6. Jan 201816:57 > 16:58
Getty images/ Marco Rosi

Napadalec Lazia Ciro Immobile je zaznamoval 20. krog Serie A, potem ko je ob zmagi Lazia proti SPAL-u s 5:2 dosegel kar štiri zadetke.

Ciro Immobile je tako prišel že do številke 20 v letošnji sezoni. Edini preostali zadetek Lazia in tudi prvi na tekmi je dosegel Luis Alberto, medtem ko je za domače oba zadetka dosegel Mirko Antenucci, ki je sprva izenačil na 1:1, nato pa znižal na 2:3.

Do nove zmage je prišel tudi vodilni Napoli, ki je v zadnjih dvajsetih minutah zlomil odpor Verone (2:0).

Maurizio Lagana/Getty Images

Milan se je veselil druge zmage po prihodu novega trenerja Genara Gattusa, edini zadetek za zmago proti Crotoneju je dosegel Leonardo Bonucci, ki je zadel v 54. minuti po podaji iz kota in napaki domačega vratarja.

Še naprej navdušuje Benveneto, ki je po 18 porazih v nizu tokrat slavil še drugič zapored. Sampdoria je sicer povedla z 1:0, a sta Massimo Coda in Enrico Brignola poskrbela za novo zmago novinca v Serie A, gostom (srečanje so končali z desetimi igralci) tako ni pomagal niti zadetek Dawida Kownackija (3:2). Vid Belec je tudi tokrat celotno srečanje stal v vratih Benveneta.