Lucasa Mouro želi tudi Napoli

Serie A 19. Jan 201817:01 > 17:02
Getty Images

Lucas Moura je pri PSG-ju odveč, za številne evropske kluba pa bi bil izjemna okrepitev. Zanimanje zanj je zdaj pokazal tudi Napoli.

Napoli še naprej išče okrepitve, ki bi klubu pomagale v boju za naslov italijanskega prvaka. Potem, ko so zastali pogovori glede Mattea Politana iz Sassuola, je pozornost padla na Lucasa Mouro. Ta išče nov klub, potem ko se je pri Paris St. Germainu znašel na stranskem tiru.

Mouro mediji že lep čas povezujejo z Manchester Unitedom, a se je ta kombinacija po pojavu Alexisa Sancheza precej ohladila. To bi lahko pomenilo priložnost za Napoli. Predstavniki vodilnega kluba Serie A se bodo po poročanju italijanskih medijev jutri v Parizu sestali z zastopniki Brazilca, ki je v tej sezoni odigral vsega 71 minutv francoskem prvenstvu.