Inter bo nakupoval pri Laziu

Serie A 8. Feb 201813:34 > 13:43
Getty Image/Marco Rosi / Stringer

Po novi slabi sezoni so se pri Interju odločili, da bodo poleti okrepili svoje vrste.

Nerazzurri so v Serie A zadnjič zmagali pred dvema mesecoma, ko je s 5:0 padel Chievo. V klubu zaradi slabih rezultatov vlada slaba atmosfera, kar se pozna tudi pri vzdušju v slačilnici.

Prav zaradi tega si klub že kar nekaj časa želi zapustiti prvi zvezdnik Mauro Icardi, ki si ga želi madridski Real. Vodstvo Interja Icardija januarja ni želelo izgubiti, to pa se bo skoraj zagotovo zgodilo v poletnem prestopnem roku.

Tudi pri preostalih nogometaših pretiranega navdušenja nad igranjem za Inter ni več, zato se lastniki pripravljajo na kompletno prenovo ekipe.

Skavtska služba je kot kaže že našla prvo okrepitev. To bo nogometaš Lazia Felipe Anderson, ki je trenutno v sporu s trenerjem Simonejem Inzaghijem.

Anderson je na zadnji tekmi Lazia vstopil s klopi, ob prejetem zadetku v zadnjih trenutkih tekme pa besno odhitel v slačilnico. Inzaghi je stekel za svojim varovancem, vse skupaj pa se je skoraj končalo s fizičnim obračunavanjem.

Brazilec dan kasneje ni treniral s prvo ekipo, zato se zdi, da je njegove zgodbe pri Laziu konec.

Lazio je januarja zavrnil 50-milijonsko ponudbo za Andersona, nogometaš pa bo po zadnjem incidentu poleti zagotovo zapustil klub.