Spalletti: Z nikomer nisem v sporu

Serie A 18. Feb 201815:32 > 15:40
Tullio M. Puglia, Getty Images Sport

Trener italijanskega Interja Luciano Spalletti je zatrdil, da je z vodilnimi možmi milanskega velikana v odličnih odnosih.

Inter je v zadnjem času v slabi formi, saj je na zadnjih desetih ligaških tekmah prišel le do ene zmage. Za dodatno slabo voljo pri velikanu iz Milana je poskrbel sobotni poraz proti Genovi.

Zaradi neprepričljivih predstav so mediji iz Apeninskega polotoka že začeli ugibati o prihodnosti trenerja Luciana Spallettija.

S člani klubske uprave sem v dobrih odnosih, a to ne pomeni, da ne ocenjujejo mojega dela. Morda celo sprejmejo kakšno odločitev. Težko je predvidevati, saj se je v tej sezoni zamenjalo že več trenerjev kot novinarjev,” je Spalletti povedal za Rai Sport.

Nekdanji trener Rome meni, da njegova ekipa na zadnji tekmi proti Genovi ni igrala slabo, tekmo pa je prelomil avtogol Adree Ranocchie.

Ko ekipa prejme avtogol, je povsem normalno, da izgubi nekaj samozavesti. Poskušali smo se vrniti v tekmo, a nam ni uspelo umiriti igre in zadržati posesti. Imeli smo nekaj priložnosti, a avtogol je povzročil veliko težav. Smo zelo krhki in to se še kako pozna pri odzivih na napake. Ostane nam le to, da še naprej zaupamo v svoje zmožnosti in da se lahko vrnemo na pravo pot ter si še vedno izborimo visok položaj na lestvici,” je zaključil Spalletti.