Napoli se je ogrel za napadalca Reala

Serie A 21. Feb 201813:20 > 13:31
Maurizio Lagana/Getty Images

Italijanski prvoligaš Napoli bi utegnil poleti v napadu dobiti okrepitev iz Reala. Vodstvo kluba se bo potrudilo, da v svoje vrste zvabi francoskega reprezentanta, Karima Benzemaja.

Italijanski bo to pomlad najbolj podrobno opazoval napadalce. Glede na to, da so se letos pod ploho kritik v Realu, ob slabših predstavah aktualnih evropskih klubskih prvakov, znašli predvsem napadalci, bi utegnil Benzema poleti oditi.

Cristiano Ronaldo se počasi vrača v formo, tako da so se kritiki utišali, a Francoza imajo ljubitelji belega baleta še zmeraj na “piki”. Francoz je v tekoči sezoni odigral 17 tekem, pa dosegel le tri zadetke.

Položaj želi izkoristiti Napoli in veterana pripeljati v svoje vrste. Naj spomnimo – sinjemodri z juga Italije so iz reala pripeljali tudi Gonzala Higuaina, s katerim so imeli uspešno triletno sodelovanje.