Balotelli si že ogleduje klube v Italiji

Serie A 5. Mar 201818:38 > 18:42
Marco Rosi/Getty Images

Napadalec Nice, Mario Balotelli, se je očitno naveličal igranja v francoski ligi, zato je svojemu agentu že naročil iskanje klubov, ki bi se za njegove storitve zanimali v Serie A.

27-letni (nekdanji) član italijanske reprezentance je na Apeninskem polotoku igral za Inter in Milan, sedaj pa se je očitno odločil, da si klub spet poišče v najmočnejši italijanski ligi.

Moj zastopnik Mino Raiola odloča o moji prihodnosti. Vem, da sem postal zrel in pripravljen za vrnitev v Italijo. V Milano? Težko bom še tretjič oblekel dres rdeče-črnih, všeč sta mi predvsem Juventus in Napoli,” je dodal Balotelli.

Italijan je letos na dvajsetih tekmah Ligue 1 zabil štirinajst golov, pogodba s klubom pa mu poteče poleti. Problematični napadalec je kariero začel v Lumezzaneju, poleg Interja in Milana pa je v svoji karieri nosil še dres Manchester Citya in Liverpoola.