Milanski derbi brez zadetkov, Icardi zgrešil nemogoče!

Serie A 4. Apr 201820:28 > 20:36
Emilio Andreoli/Getty Images

Veliki "Derbi Della Madonina" v Milanu se je končal brez zmagovalca, žal pa tudi brez zadetkov. Osmoljenec tekme večera v Italiji je vsekakor Mauro Icardi.

Najboljši igralec Interja je imel najlepšo priložnost na tekmi, a v zaključku iz neposredne bližine ni uspel zadeti mreže. Še lepšo priložnost je imel Argentinec v 55. minuti, ko je pred seboj zagledal prazen gol in grdo zgrešil, zaradi česar bo najbrž še kar nekaj časa moral poslušati zbadljivke na svoj račun.

Na ostalih sredinih tekmah zaostale kroga italijanske lige, so gledalci lahko uživali v zadetkih. Torino je Crotone ugnal s 4:1, hat-trick je dosegel Andrea Belotti. Odpisani Benevento je prišel do četrte zmage v tekoči sezoni. S 3:0 so domači ugnali Hellas Verono.

Chievo in Sassuolo sta se razšla brez zmagovalca (1:1), s čimer so zagotovo bolj zadovoljni gostje, ki so tekmo zaključili kar z dvema igralcema manj, poleg tega pa so izenačujoči gol zabili v zadnjih minutah. Od 63. minute je za “leteče osle” igral Valter Birsa, slabih 20 minut za igro pa je dobil tudi Boštjan Cesar.