Lotito: SMS? 100 milijonov ni dovolj

Serie A 29. Maj 201820:42 > 20:43
Marco Rosi/Getty Images

Predsednik Lazia Claudio Lotito je dejal, da je že lani zavrnil bogato ponudbo za Sergeja Milinković-Savića in dodal, da ga bo le nesramno bogata ponudba prepričala, da nogometaša proda do izteka prestopnega roka.

O tem, da bi srbski nogometni čarovnik Sergej Milinković-Savić letos poleti moral zapustiti klub iz Rima, se govori že nekaj mesecev, zanimanje zanj pa so že pokazali Juventus, Manchester United, Paris Saint-Germain in Real Madrid.

“29. avgusta lani sem za Milinković-Savića zavrnil ponudbo visoko 110 milijonov evrov. Ne vem, koliko je vreden danes, a lahko rečem, da 100 milijonov pač ni dovolj,” je jasno in glasno izrazil svoje stališče in pogajalsko pozo predsednik rimskega Lazia Claudio Lotito.

Lotito je dodal, da so časi, ko so klubi lahko dobili prav vse nogometaše njegove ekipe, mimo.

“Jezi me, ko preberem, da ljudje Laziu pravijo supermarket. Nikoli nismo dali nekoga na voljo za prodajo. V preteklosti niso niti potrkali na vrata, le vstopili so in vzeli, kar se jim je zahotelo, a zdaj je drugače. Zdaj potrebujejo dovoljenje,” je še povedal Lotito.

Milinković-Savić je s srbsko reprezentanco trenutno na pripravah za prihajajoče Svetovno prvenstvo v Rusiji.