Sarma v Napoli, Milec v Partizan?

Serie A 8. Jun 201810:12 > 10:15
Getty Images

Samir Handanović je od leta 2012 številka ena milanskega Interja, v naslednji sezoni pa bi se utegnil preseliti na sloviti San Paolo. Odmeven prestop se nasmiha tudi Martinu Milcu, za katerega je zanimanje pokazal beograjski Partizan.

Potem ko se mu je po dolgih letih čakanja letos z Interjem končno uspelo prebiti v ligo prvakov, bi Samir Handanović po poročanju časnika Corrierre della Sera slovito himno v začetku naslednje sezone utegnil slišal v dresu Napolija.

Italijanski podprvaki po odhodu Pepeja Reine v Milan iščejo novega vratarja. Sprva so se zanimali za Portugalca Rui Patricia, visoko pa kotirajo tudi delnice Handanovića. Pri Interju sicer menda ne želijo niti slišati o prodaji izkušenega čuvaja mreže, omenjeni časnik pa poroča, da bi vodilne može kluba iz svetovne prestolnice mode vendarle lahko omehčala ponudba v višini 25 milijonov evrov.

Blizu prestopa je tudi Martin Milec, ki je bil v drugem delu sezone eden od najboljših posameznikov Maribora. Za usluge desnega bočnega branilca se zanima srbski Partizan, s katerim naj bi se Milec že dogovoril vse potrebno, medtem ko kluba še usklajujeta podrobnosti.

Srbski Telegraf poroča, da sta se kluba pred dnevi sestala v Izoli in začela pogovore o prestopu Milca, a kot že omenjeno, dokončnega dogovora o višini odškodnine še nista dosegla.