Benzema odgovoril De Laurentiisu: Še en norec…

Serie A 21. Jul 20182:23 > 2:30
Aitor Alcalde/Getty Images

Napadalec Real Madrida Karim Benzema se je odzval na izjave predsednika Napolija Aurelia De Laurentiisa, ki je zavrnil morebitni prihod Benzemaja v Neapelj, ker naj bi bil francoski napadalec prestar.

Aurelio De Laurentiis je zavrnil namigovanja, da bi lahko Karim Benzema in Edinson Cavani okrepila Napoli, saj sta napadalca po njegovem mnenju prestara.

Oba štejeta 31 let, francoskega napadalca, ki igra za Real Madrid, pa je izjava očitno zelo razburila. Nanjo se je odzval na svojem Instagram profilu in zapisal: “Še en norec na seznamu.

Španski in francoski mediji sicer že nekaj časa pišejo o tem, da bo Benzema poleti zapustil kraljevi klub in se pridružil Carlu Ancelottiju, ki je pred začetkom sezone prevzel Napoli.

De Laurentiis je sicer dejal, da bi bila oba nogometaša za Napoli predraga. Za Cavanija, sicer ljubljenca navijačev Napolija, je predsednik tega italijanskega kluba razkril, da bi moral Urugvajec kar prepoloviti svojo mesečno plačo. To se seveda sliši precej neverjetno, zato bo Napoli skoraj zagotovo okrepitev v napadu poiskal drugje.