Inter pripravlja goro denarja za Modrića

Serie A 1. Avg 20180:10 > 0:11
Getty Images Sport, Manuel Queimadelos Alonso

Milanski Inter bo pred koncem prestopnega roka za nogometaše poskušal v svoje vrste pripeljati enega najboljših nogometašev na svetu in dobitnika zlate žoge na nedavno minulem mundialu Luko Modrića, poroča italijanski "Sky Sports".

Kot poroča Sky Sports, ki je včeraj tudi prvo obelodanil prestop Gonzala Higuaina v Milan, so vodilni možje milanskega Interja že vstopili v kontakt z agenti hrvaškega nogometaša Luke Modrića. O tej informaciji je poročal tudi časnik Gazzetta dello Sport.

Hrvaški vezist, ki je na Svetovnem prvenstvu v Rusiji tudi širšo nogometno javnost prepričal, da je najboljši nogometaš na svetu na svojem položaju, je leta 2012 prvič oblekel dres madridskega Reala, v svoji pogodbi pa ima vrtoglavo odkupno klavzulo, ki znaša kar 500 milijonov evrov.

Real je letos poleti že ostal brez Cristiana Ronalda, ki je bil prvi zvezdnik moštva, še pred njim pa je klub zapustil Zinedine Zidane.

Na drugi strani pa je Inter včeraj obelodanil prihod še enega hrvaškega reprezentanta, potem ko je Šime Vrsaljko v klub prispel kot posojen nogometaš madridskega Atletica.