Inter bo do zadnje sekunde čakal Modrića

Serie A 15. Avg 201810:10 > 10:12
Elsa, Getty Images Sport

V Španiji so prepričani, da bo Luka Modrić ostal član Reala, medtem ko v Italiji upanje umira zadnje.

V Madridu so že “zaprli” primer Luke Modrića, ne pa tudi v Italiji. Pri Interju še vedno sanjajo o prestopu Modrića v Milano, čeprav je to vse prej kot idealen scenarij zgolj tri dni pred zaključkom prestopnega roka v Italiji.

Nerazzurri so prepričani, da si Modrić želi nov izziv v karieri. Slednjega naj bi videl ravno pri Interju, ki bi ob spremembi okolja z morebitnim prestopom združil moči tudi s tremi reprezentančnimi kolegi (Perišić. Brozović, Vrsaljko).

Modrić še vedno želi v Inter, vendar prestopa ne želi izsiliti za vsako ceno. On ima sijajen odnos z upravo Reala. Če ga klub ne želi pustiti, bo on to odločitev sprejel,” menijo Italijani.

Modrić je medtem že v ekipi Reala za tekmo evropskega superpokala proti Atleticu v Talinu. “Če ne poleti, bo Modrić v naslednjih lettih prišel v Italiji. O tem ni dvoma,” dodajajo mediji pri naših zahodnih sosedih. Upanje res umira zadnje, toda Interju v upanju na čudež ostaja le še nekaj ur …