Dybala januarja odhaja v Španijo

Serie A 13. Sep 201814:48 > 14:52
Getty Images/Valerio Pennicino

Predsednik Palerma, prvega kluba Dybale v Evropi, je napovedal hitro prodajo napadalca Juventusa, za katerega se zanimajo Barca, Atletico in Real.

Gabriel Rossi/Getty Images

Paulo Dybala januarja odhaja v Španijo,” napoveduje Maurizio Zamparini, predsednik Palerma, prvega kluba v Evropi, za katerega je Argentinec zaigral. Močan interes zanj sta že poleti pokazala španska velikana Barcelona in Real Madrid, še prej, letos marca, pa se je Dybala srečal z Diegom Simeonejem na večerji v Madridu.

‘Spoznal sem Dybalo in mu dejal, da je velik nogometaš,” je povedal o tem ‘El Cholo’. Po tem je imel zvezdnik Rojiblancosev Antoine Griezmann ustni dogovor z Barcelono, da se jim pridruži, a je kasneje vseeno ostal na Wandi Metropolitano.

V izjavi za RMC Sport je Zamparini spet namignil na možnost, da Dybala odide v špansko ligo in to je dejal z gotovostjo: ”Janurja bo odšel v Španijo. Poleg tega ima ponudbe tudi iz Anglije.”