Marco Luzzani, Getty Images Sport
Nogomet 16.09.2018 | 17:15

Ronaldo z dvema zadetkoma prinesel zmago Juventusu

US Sassuolo

Nogometaši Juventusa so prišli do četrte zmage v italijanskem prvenstvu. Proslavil se je Cristiano Ronaldo, ki je dosegel svoja prva gola v dresu Stare dame.

Cristijano Ronaldo, Juventus

Portugalec je bil strelec obeh zadetkov ob zmagi na Allianz Stadionu proti Sassuolu z 2:1. Ustavil se je pri številki 400 doseženih golov v klubski karieri.

Najboljši nogometaš na svetu je za Real Madid vpisal 311 golov, za Manchester United 84, 3 za Sporting iz Lizbone in 2 za Juventus, ki ju je dosegel letos oz. na današnji tekmi.

Ronaldo je bil na pravem mestu v 50. minuti, ko se je v gneči v kazenskem prostoru Sassuola dobro znašel in iz bližine poslal žogo v gol. Četrt ure kasneje pa je vratarja Andrea Consiglija matiral po asistenci Emreja Cana.

Gol za goste je po lepi akciji dosegel Khouma Babacar v sodnikovem dodatku.

Juventus je tekmo končal z igralcem manj, saj je Douglas Costa v sodnikovem dodatku dobil dva rumena kartona in tako moral predčasno v slačilnico.