Italijani vztrajajo: Marcelo želi v Juventus!

Serie A 23. Okt 20181:52 > 2:05
Denis Doyle/Getty Images

Italijanska spletna stran Tuttosport porča, da levi bočni branilec Reala iz Madrida Marcelo na vse pretege želi zamenjati klub že v januarskem prestopnem roku in se v Juventusu pridružiti svojemu nekdanjemu soigralcu Cristianu Ronaldu.

V tekmi proti Levanteju levi bočni branilec Marcelo ni imel sreče, da bi prišel do zadetka, ki bi njegovi ekipi omogočila izenačenje in preprečitev novega velikega neuspeha Reala. Nezadovoljstvo Brazilca je kot vse kaže že precej bolj dolgotrajno, saj po poročanjih že nekaj časa želi izsiliti prestop. Marcelo naj bi najraje v prihodnosti zaigral s svojim nekdanjim soigralcem Cristianom Ronaldom pri Juventusu.

Marcelo je pogosto v stiku s Portugalcem in upravi madridskega Reala je jasno pokazal, da želi oditi v Torino, na drugi strani pa po poročanju italijanskih medijev tudi Juve želi v svoje vrste dobiti izkušenega nogometaša.

Real je trenutno v domačem prvenstvu na šestem mestu in ima štiri točke zaostanka za Barcelono, ki je na prvem mestu. Predsednik kluba Florentino Perez ima pred seboj veliko nalogo pri odločitvah o prihodnosti kluba, predvsem je na tnalu glavni trener Julen Lopetegui, ki nima prave ideje za igro, obenem pa je na zadnjih tekmah vedno iz zelenice na klop potegnil prav Marcela, ki s tem ni najbolj zadovoljen.