Juve melje naprej, CR in Mandžukić zrušila SPAL

Serie A 24. Nov 201820:01 > 20:14
Getty image/Tulio M. Puglia

Juventus tudi po 13. krogu Serie A ne pozna poraza. Za zmago proti SPAL-u sta zadela Cristiano Ronaldo in Mario Mandžukić. Samir Handanović z Interjem do novih treh točk.

Stara dama iz Torina ni imela težjega dela z gosti Ferrare, za katere je Jasmin Kurtić odigral celotno srečanje. SPAL je v 29. minuti s svojim devetim prvenstvenim zadetkom načel Cristiano Ronaldo, končnih 2:0 pa je v 60. minutti postavil Mario Mandžukić, ki je prvič nosil kapetanski trak Juventusa.

Juventus po zmagi ostaja trdno na prvem mestu s 37. točkami, medtem ko je SPAL na 15. mestu s 13 točkami.

Nove zmage se je veselil tudi Inter. Milančani so bili tudi z Maurom Icardijem (v igro je prišel v 77. minut) na klopi s 3:0 boljši od Frosinoneja. Med strelce sta se vpisala Keita Balde (dvakrat) in Lautaro Martinez. Samir Handanović je tudi tokrat od prve do zadnje minut branil vrata Interja.