Je Gonzalo Higuain na poti v Premier ligo?

Serie A 26. Nov 20187:44 > 7:46
Marco Luzzani/Getty Images

Bliža se zimski prestopni rok in nekateri klubi bodo v svoje vrste želeli pripeljati zveneče okrepitve. Med vročo robo bi letošnjo zimo lahko bil tudi napadalec Milana Gonzalo Higuain.

Gonzalo Higuain je trenutno član Milana, kamor je prišel iz Juventusa, kjer je svoje mesto moral prepustiti Cristianu Ronaldu.

Nekako pa se zdi, da Milan ni pravi klub zanj, saj je glede na svojo kvaliteto, ki jo premore sposoben zaigrati tudi v večjem klubu.

Po poročanju italijanskih medijev, bi Argentinec Italijo lahko zapustil že pozimi, saj naj bi se zanj zanimal Chelsea, katerega trener Higuaina zelo dobro pozna še iz časov pri Napoliju, kjer je bil “Pipita” glavni adut Maurizija Sarrija. V Napoli se je Argentinec preselil iz Real Madrida leta 2013, potem pa klub zapustil in se zameril navijačem zaradi odhoda v Juventus.

V letošnji sezoni je na 13-tekmah dosegel sedem zadetkov.