Napoli po okrepitve v Real

Serie A 29. Nov 201817:33 > 17:39
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Nogometni klub Napoli letos odlično krmari v Ligi prvakov, trenutno je prvi v skupini C pred PSG, Liverpoolom in Crveno Zvezdo, a to niso edine dobre novice za italijanski klub.

Marcos Llorente, zvezni igralec Reala, je velika želja trenerja Carla Ancelottija. Že v januarju bi lahko okrepil vrste kluba iz San Paolija.

23-letni nogometaš je izjavil, da mu je najpomembneje igrati, pa čeprav bi zaradi tega med zimskim prestopnim rokom zamenjal stadion.

“Jasno je, da igralci želimo igrati. V tej zmagi sem pokazal trenerju, da se pripravljen, če me potrebuje. Upam, da bom zaigral na čim večih tekmah, želim napredovati, a če pridejo ponudbe pozimi, se bomo pogovorili s klubom in družino. Skupaj bomo odločili, kaj je najbolje zame,” je povedal Llorente.

Že kot 13-letni deček je pred desetimi leti podpisal za Real in do danes vpisal 26 tekem v vseh tekmovanjih za člansko ekipo.