Getty Images / Christopher Lee

29.12.2018 | 10:36

Najgrši niz od 1984, Gattusso vseeno ostaja "v sedlu"

AC Milan

Športni direktor Milana Leonardo vztraja pri tem, da klub ne sme zamenjati trenerja, pa čeprav Gennaro Gattusso s svojimi fanti beleži najslabši niz v zadnjih 35 letih. Rossonerri so zabeležili peto zaporedno tekmo brez zmage.

Gattusso

Marco Luzzani/Getty Images

Gattusso

Od teh petih tekem na zadnjih štirih rdeče-črni niso dosegli niti enega samega gola, kar je najdaljši niz brez zadetka od leta 1984!

"Nikoli nismo razmišljali o tem, da ga menjamo. Drži, položaj ni rožnat, sezono smo začeli slabo in stvari skušamo popraviti," je povedal Leonardo ter dodal:

"Naš cilj je še zmeraj uvrstitev med najboljše 4. Lastnikom je jasno, kaj se dogaja, vsi moramo sodelovati in biti složni. Ne moremo kupiti desetih igralcev in se bo kar naenkrat pa vse popravilo. Gennara ne bomo odpustili, nikogar nismo kontaktirali za službo trenerja."

Milan se bo danes srečal s SPAL-om, trenutno pa je milanski klub na lestvici Serie A šesti z 28 točkami, ima tri manj od četrtega Lazia.