Wanda potrdila: Icardi še daleč od podaljšanja pogodbe

Serie A 9. Jan 201917:04 > 17:20
Emilio Andreoli/Getty Images

Soproga in zastopnica Maura Icardija Wanda Nara je španskim medijem potrdila, da je dogovor o podaljšanju pogodbe z Interjem še zelo oddaljen.

Že dolgo je znano, da v družini Icardi pri odločitvah o karieri in financah hlače nosi gospa Wanda. Da Mauro Icardi ne bo podaljšal pogodbe z Interjem so prvi razkrili argentinski mediji, zdaj pa se je na isto temo v španskem Asu oglasila še Wanda, ki je potrdila namigovanja.

Za zdaj je podaljšanje pogodbe z Interjem še zelo daleč. Nismo niti blizu končnemu dogovoru. Številke, o katerih se govori v Italiji, so izmišljene. Zaenkrat Inter še ni ponudil zadovoljive pogodbe. Ne bom vam rekla, da do podaljšanja ne bo prišlo, a zaenkrat je vse v zraku. Ne bi bilo logično, da Mauro z novo pogodbo sprejme iste pogoje, kot so zapisani v trenutni pogodbi. Prepričani smo, da je vreden več. Nekateri klubi so zelo zainteresirani. Tukaj sta oba največja kluba iz Španije. Z njima imamo odlične odnose. Zanimanje je pokazal tudi en angleški velikan in en francoski klub,” je povedala Wanda Nara.

Mislimo, da ni težko ugotoviti, kateri francoski klub se zanima za Icardija, italijanski mediji pa so že razkrili, da Argentinca na Otoku želita ali Mancehster United ali pa Chelsea.

Icardija na Inter veže pogodba do leta 2021, klub, ki ga poganjajo kitajski milijoni, pa bi rad z zvezdnikom hitro podpisal novo dolgoročno pogodbo in ga s tem zadržal v svojih vrstah.