Wanda želi 10, Inter ponuja 7 milijonov evrov

Serie A 12. Jan 201910:18 > 10:18
Valerio Pennicino, Getty Images Sport

Kot poročajo italijanski mediji, je Inter z novo pogodbo pripravljen zagotoviti Mauru Icardiju letno plačo v višini sedmih milijonov evrov. To naj bi bila tudi zadnja ponudba neroazzurov.

Povezano

Vodilni možje kluba iz San Sira se bodo v začetku naslednjega tedna (torek) sestali s soprogo in agentko Maura Icardija. Wanda Nara naj bi na težko pričakovanem sestanku, ki bo odločil usodo kapetana Interja, zahtevala letno plačo v višni 10 milijonov evrov, kar pa ni v skladu s ponudbo kluba.

Ponudba Interja vključuje 7 milijonov evrov letne plače plus dodatne bonuse, nova pogodba pa bi se iztekla sredi leta 2023. V klubu naj bi si prav tako prizadevali, da v pogodbi ne bi bilo zapisane odškodninske klavzule.