Miha Zajc po stopinjah Džonija Novaka? V igri je Fener!

Serie A 31. Jan 201911:12 > 11:20
Getty Images

Slovenski reprezentant Miha Zajc bo kot kaže osrednja figura domače nogometne scene v januarskem prestopnem roku. Član Empolija, ki se bori za obstanek v Serie A, bo za milijonsko odškodnino prestopil v Fenerbahče, kjer bo zaslužil milijone.

O prestopu poročaju turški mediji, ki so zapisali, da Fenerbahče zaradi slabih rezultatov in velike zadolženosti išče nove in nekoliko cenejše igralce. Turški velikan naj bi za Miho Zajca odštel kar 6,5 milijona evrov odškodnine, v prestop pa bo vštet še Salih Ucan.

Zajc naj bi v Carigradu letno zaslužil krepko več kot milijon evrov. 24-letnik bo s tem postal šele drugi Slovenec, ki bo igral za Fenerbahče. Pred njim je za sloviti klub igral Džoni Novak.

Zajc je v tej sezoni za Empoli odigral 20 tekem in se podpisal pod tri gole ter tri asistence.