KAJ?! Navijači Lazia ne morejo verjeti!

Serie A 31. Jan 201923:35 > 23:48
Emilio Andreoli/Getty Images

"V polfinale italijanskega pokala kot četrti potuje Lazio." Da, to smo zapisali, dokler se v 122. minuti ni zgodil prekršek za 11 metrovko. In zadeve so se zapletle.

Zaspan prvi polčas, pa zelo razburljive zadnje minute rednega dela. A nekaj bravoroznih obramb, lahko bi jim rekli kar “par excellence” potez Samirja Handanovića in izzid je ostal 0:0. V drugem podaljšku pa je slovenski vratar le klonil, koga je premagal najboljši napadalec Lazia, Ciro Immobile.

In ko smo sami že zapisali naslov, ter uvodno vrstico se je zgodilo. Na San Siru je počilo, glavni sodnik Rosario Abisso pa je po uporabi VAR tehnologije pokazal na belo točko. Tekla je 125. minuta, ko je kapetan Mauro Icardi izenačil. Takoj zatem je pa je bilo konec tudi drugega podaljška.

Tekma, ki se je začela ob 21. uri, se je končala šele okrog polnoči in to po streljanju 11 metrovk.