Inter prekinil niz porazov, Handanović rešil točke

Serie A 9. Feb 201922:21 > 22:23
Emilio Andreoli/Getty Images

Nogometaši Interja so prekinili mini niz dveh zaporednih porazov in na gostovanju pri Parmi v okviru 23. kroga Serie A slavili z 1:0. Junak Interja slovenski vratar Samir Handanović.

Inter je prišel do trinajste zmage v pravem trenutku. Edini zadetek na srečanju je v 79. minuti dosegel Lautaro Martinez, ki je v igro prišel vsega dve minuti pred tem. Martinezu je lepo podal Radja Nainngolan.

Po nekaj priložnostih na obeh straneh je Danilo D’Ambrosio v 54. minuti zatresel mrežo Parme, a so po dodatnem ogledu posnetkov zadetek razveljavili zaradi predhodnega igranja z roko.

Po nekaj neizkoriščenih priložnostih Interja, bi Parma v tretji minuti sodnikovega podaljška lahko prišla do izenačenja, vendar je Samir Handanović z odlično obrambo preprečil veselje Robertu Ingleseju.

Leo Štulac je za domače igral od 77. minute.