Inter potrdil: Icardi ni treniral z ekipo

Serie A 15. Feb 201916:29 > 16:29
Emilio Andreoli/Getty Images

Nogometaš Interja Mauro Icardi je izpustil petkov trening. Klub je v uradnem sporočilu zapisal, da ima njihov nekdanji kapetan težave s poškodbo desnega kolena.

Vodstvo kluba je ta teden 25-letniku nepričakovano odvzela kapetanski trak in ga predala slovenskemu vratarju Samirju Handanoviću.

Argentinec je nato izpustil tekmo evropske lige proti Rapidu, manjkal pa bo tudi na naslednjem obračunu v Serie A s Sampdorio.

Italijanski mediji so najprej poročali o tem, da ima Mauri Icardi težave z gležnjem, klub pa je nato sporočil, da Argentinca pesti poškodba kolena.

Icardi manjka zaradi poškodbe desnega kolena. Namesto na igrišču je bil pri fizioterapevtu,” so zapisalu pri Interju.

Icardi se s klubom sicer že dolgo pogaja za novo pogodbo, pogovori pa naj bi zašli v slepo ulico.