Icardija želijo štirje velikani

Serie A 21. Feb 201918:41 > 18:43
Paolo Rattini/Getty Images

Napadalec Interja Mauro Icardi je v nemilosti trenerja Luciana Spallettija, vodstva kluba in navijačev. Vse bolj postaja jasno, da bo ob koncu sezone zapustil Milano, saj mu ponudb ne manjka.

Valerio Pennicino, Getty Images Sport

Sport Mediaset piše, da so zanimanje za Argentina pokazali štirje klubi – dva iz Italije ter po eden iz Anglije in Španije. Mauro Icardi je pri Interju nedavno ostal brez kapetanskega traka (vlogo kapetana je prevzel Samir Handanović) in zdi se, bi se moral zgoditi pravi čudež, da poleti ne bi zamenjal okolja.

Argentincu pogodba poteče 30. junija leta 2021, zanimanje za njegove usluge pa naj bi pokazali pri Juventusu, Napoliju, Real Madridu in Chelseaju.

Italijanski mediji so sicer pisali, da je vodstvo kluba prvega strelca suspendiralo, ker ni komentiral kritične izjave svoje žene in menedžerka Wande Nare usmrjene proti klubu.

Icardi je v letošnji sezoni zbral 28 nastopov, na katerih je ob dveh podajah dosegel 15 zadetkov.