Icardi ima plan B, v kolikor ne podaljša z Interjem

Serie A 26. Feb 201910:01 > 10:15
Emilio Andreoli/Getty Images

Mauro Icardi že več mesecev bije bitko z Interjem okoli njegovega podaljšanja pogodbe s klubom, situacijo pa je z nerealnimi zahtevami dodatno poslabšala njegova soproga in zastopnica Wanda Nara.

Zaradi odnosa Maura Icardija in njegove soproge Wande Nare in neprimernih izjav v medijih ter zahtevah po kupčku denarja, Inter “komaj čaka” da se odreši in proda argentinskega napadalca.

Čeprav Icardi upa, da mu bo Inter prišel nasproti in izpolnil vse finančne zahteve, je po zadnjih pogajanjih med obema stranema jasno, da si je moral pripraviti tudi rezervni načrt in se preseliti v drug klub.

V zadnjih tednih je postalo jasno, da ga madridski Real noče pripeljati v svoj klub, čeprav se je omenjal kot najbolj verjeten kupec uslug Argentinca. Real je zaskrbelo, da bi prestop Icardija v Madrid zmanjšal dober sloves, zato se za Italijana niso dolgo potegovali.

Icardi je medtem predstavil svoj ožji izbor klubov, v katere bi prestopil, je pa jasno, da bi rad ostal v Italiji in zaigral ali za Juventus ali pa za Napoli. Oba kluba sta v preteklosti izrazila zanimanje zanj, a se poraja vprašanje, ali bosta po zadnjih dogodkih zanimanje obdržala.

Inter je v luči prodaje Icardija pripravljen spustiti ceno za prestop, ki naj bi zdaj znašala okoli 80 milijonov evrov.

Sportklub Slovenija