CR7 vendarle pripravljen za derbi z Napolijem?

Serie A 1. Mar 20199:45 > 9:45
Getty image/Tulio M. Puglia

Nogometaš Juventusa Cristiano Ronaldo naj bi na zadnji prvenstveni tekmi utrpel udarec in se lažje poškodoval, vendar po poročanju italijanskih medijev naj bi bil že nared za nedeljski večerni derbi z Napolijem.

V letošnji sezoni najpomembnejši člen v zasedbi Juventusa Cristiano Ronaldo naj bi se poškodoval na gostujoči tekmi z Bologno, ki jo je Juventus dobil z 1:0.

Ravno na tej tekmi 25. kroga pa se je poškodoval Portugalec, ki naj bi utrpel boleč udarec v koleno, tako je bil vprašljiv za nedeljski derbi z Napolijem.

Včeraj pa so s strani kluba potrdili, da je Portugalec že včeraj treniral z ekipo in, da bo nared za obračun proti drugouvrščenemu Napoliju, ki sicer za staro damo zaostaja za velikih 13 točk.

Veliko bolj pomembna tekma ekipo iz Torina čaka čez dobrih deset dni, ko se bodo doma pomerili proti Atleticu na povratni tekmi Lige prvakov.