Serie A 3. Mar 201922:52 > 22:59
Tullio M. Puglia/Getty Images

Juventus je včeraj dobil derbi 26. kroga v Serie A. Z 2:1 so premagali Napoli in prišli do že kar 16. točk prednosti. Včerajšnji obračun v Neaplju pa še vedno močno odmeva zaradi rdečega kartona, ki ga je prejel domači vratar.

Že v 25. minuti obračuna je bil izključen domači 21-letni vratar Alex Meret po mnenju glavnega sodnika je storil prekršek za rdeči karton nad Cristianom Ronaldom izven kazenskega prostora. Mnogi pa so mnenja, da je v tej akciji Portugalec simuliral. V primeru, da glavni sodnik ne bi pokazal rdečega kartona bi se tekma zagotovo odvijala drugače.

Stara dama je z igralcem več hitro povedla z 2:0 preko Emre Cana in Miralema Pjaniča. V drugem polčasu je bil izključen tudi Pjanič. Napoli je najprej preko Callejona znižal, potem pa imel še enajstmetrovko v 84. minuti, vendar jo je Lorenzo Insigne zapravil.