Se Andrea Pirlo vrača v Juve kot trener?

Serie A 4. Mar 201912:20 > 12:23
Getty Images/Marco Luzzani

Andrea Pirlo je po poročanju italijanskih medijev prejel ponudbo s strani svojega nekdanjega kluba Juventusa, da postane trener ekipe do 23. let.

Vodilni možje Juventusa so Andrei Pirlu ponudili možnost in priložnost, da postane trener ekipe Juventusa do 23. let. Trenutno rezervno ekipo Juventusa vodi Mauro Zironcelli, vendar klub z njim ni zadovoljen, saj si želijo, da bi se ekipa uvrstila v Serie B. Letos pa jim to zagotovo ne bo uspelo.

Pirlo že ima trenersko licenco, nima pa zaenkrat še svojega prvega kluba, ki bi ga vodil kot trener. Morda bo to prav mlada ekipa Juventusa, s katerim je Pirlo spisal enega največjih poglavij v svoji karieri.

Pirlo je v dresu Juventusa dominiral na sredini igrišča po izteku pogodbe, pa se je preselil v New York City, kjer je tudi zaključil svojo nogometno kariero. Trenutno dela kot strokovni komentator pri Sky Italie. Koliko časa še pa bomo videli kaj kmalu.