Getty Images / Christopher Lee

17.03.2019 | 16.46

Ni CR7 ni zmage: Genoa zadala prvi poraz Juventusu

Juventus je v 28. krogu Serie A doživel svoj prvi prvenstveni poraz. Zadala jim ga je ekipa Genoe, ki je pred domačimi gledalci staro-damo, ki je igrala brez Cristiana Ronalda ugnala z 2:0.

Valerio Pennicino, Getty Images Sport

Juventus je bil v letošnji sezoni Serie A nezaustavljiv, saj je na dosedanjih 27. tekmah v prvenstvu zbral 75 točk in si pred najbližjim zasledovalcem nabral lepo prednost 18. točk.

Danes, samo nekaj dni po veliki zmagi Juveta v Ligi prvakov nad Atleticom pa so črno-beli doživeli prvi poraz v letošnji sezoni. Z 2:0 jih je na svojem stadionu ugnala ekipa Genoe. Trener gostov Max Allegri je tokrat namenil počitek torkovemu junaku Cristianu Ronaldu.

Vse skupaj se je poznalo tudi na igrišču. Sicer je stara dama preko Paula Dybale povedla, vendar je bil njegov zadetek razveljavljen zaradi nedovoljenega položaja.

V 72. minuti je za vodstvo domačih poskrbel prav nekdanji član Juventusa Stefano Sturaro. Zmago pa je z zadetkom v 81. minuti potrdil Goran Pandev in Juventusu zadal prvi prvenstveni poraz v sezoni.