Ronaldo odšel na pogovore v Barcelono!

Serie A 27. Mar 201920:44 > 20:45
Tullio M. Puglia/Getty Images

Nogometaš Juventusa Cristiano Ronaldo je odpotoval v Barcelono na zdravniške pogovore zaradi poškodbe stegenske mišice, ki jo je staknil na tekmi proti Srbiji.

V ponedeljek je oboževalce Cristiana Ronalda in navijače Juventusa zelo zaskrbelo, ko je Portugalec na tekmi s svojo reprezentanco predčasno zapustil igrišče proti Srbiji zaradi poškodbe stegenske mišice.

Kot je sam povedal, prav dolgo ne bo odsoten, vendar kljub vsemu je nogometaš po dogovoru s klubom odšel v Barcelono, kjer ga čakajo dodatni pregledi.

CR7 se bo potem zelo hitro vrnil v Torino, kjer bo začel z rehalibitacijo. Po predvidevanjih naj bi manjkal na naslednjih treh prvenstvenih tekmah, ko se bo Juve pomeril z Empolijem, Cagliarijem in Milanom.

Po željah navijačev in kluba pa naj bi bil Portugalec že nared 10. aprila, ko črno-bele čaka četrtfinalno gostovanje pri Ajaxu.