05.04.2019 | 10.09 > 10:12

Josip Iličić nadaljuje s sijajnimi predstavami v italijanski Serie A. V četrtek je že v prvih devetih minutah proti Bologni dosegel dva zadetka in dodal podajo za pomembno zmago Atalante v boju za Ligo prvakov.

Josip Iličić

Josip Iličić je šov proti Bologni začel že v tretji minuti, ko je z levico iz roba kazenskega prostora neubranljivo meril v zgornji desni kot gostujočih vrat. Samo dve minuti kasneje se je v kazenskem prostoru z miniaturo znebil svojega čuvaja in v polno zadel še z desnico, v deveti minuti pa za piko na i podal Nizozemcu Hansu Hateboerju za vodstvo Atalante s 3:0. Zmago domačih je v 15. minuti s svojim 20. zadetkom v sezoni potrdil Duvan Zapata. Častni zadetek za goste je v 54. minuti iz prostega strela prispeval Riccardo Orsolini.

You Tube

Iličić, ki ga je trener Gian Piero Gasperini zamenjal v 63. minuti, je v letošnji sezoni Serie A dosegel 11 zadetkov in prispeval še šest podaj.

Atalanta ima po novi zmagi na petem mestu 52 točk, samo eno manj od četrtega Milana in pet od tretjega Interja.