Rodriguez januarja v Juventus?

Serie A 8. Nov 201611:43 > 11:46
Getty Image

Juventus želi v januarskem prestopnem roku ujeti "veliko ribo". Želja stare dame je izvrstni vezist Reala James Rodriguez.

Getty Image/ Denis Doyle

To da si Juventus želi Jamesa Rodrigueza ni novost. Belo-črni kolumbijskega vezista spremljajo že dalj časa, zdaj pa so se kot kaže odločili, da bodo zanj poslali tudi uradno ponudbo.

V kolikor bosta predsednik madridskega velikana Florentino Perez in športni direktor Juventusa Giuseppe Marotta našla skupen jezik, se nam spet obeta prava prestopna bomba.

Rodriguez je v Real Madrid iz Monaca prišel leta 2014, kraljevi klub pa je zanj odštel kar 75 milijonov evrov. Italijanski mediji poročajo, da je to tudi cena, ki jo zanj želi klub iz španske prestolnice. Bo Juventus pripravljen odšteti toliko denarja?