PSG in Atletico v boju za Icardija

Serie A 23. Apr 201917:13 > 17:26
Alessandro Sabattini/Getty Images

Tekma za Maura Icardija se je začela. La Gazzetta dello Sport razkriva, kdo sta tekmeca.

Emilio Andreoli/Getty Images

Atletico Madrid je ena izmed dveh ekip, ki se intenzivno zanimata za argentinskega napadalca, ki je, kot kaže, končno sprejel odločitev, da poleti zapusti Inter Milan.

Colchonerosi imajo na radarju kapetana Nerazzurrov, v kolikor pride do odhoda koga v njihovem napadu, najbrž Diega Coste, čeprav je Diego Simeone že dal vsem jasno vedeti, da računa nanj, kljub temu da nekateri vodilni temu nasprotujejo.

Cena Maura Icardija se giba okrog 70 milijonov evrov, vsota, ki jo klub iz Wande Metropolitano lahko plača kadarkoli, ko se gre za tako pomembnega igralca, kot je bilo tudi v primeru Diega Coste.

Tukaj pa je še en klub, ki se je pripravljen boriti za usluge Icardija – PSG. Francoski velikan želi obnoviti svoj napad (namiguje se na odhod Cavanija) in želi centralnega napadalca, ki bi delal družbo Neymarju in Mbappeju. Po teh informacijah je izbranec Argentinec, ki že nekaj mesecev živi zelo razburkano pri Interju iz Milana, kjer je zdaj končno in dokončno sprejel odločitev, da se med poletnim prestopnim rokom preseli.