Italijanski mediji: Ronaldo v Juventusu želi Mourinha

Serie A 21. Maj 201913:03 > 13:04
Clive Rose, Getty Images Sport

Kot poročajo nekateri italijanski mediji, je portugalski zvezdnik Cristiano Ronaldo izrazil željo, da na trenersko klop juventusa pride njegov rojak Jose Mourinho.

Že v ponedeljek se je na straneh časnika La Gazzetta dello Sport pojavila informacija, da je eden izmed najboljših nogometašev na svetu Cristiano Ronaldo rekel svojemu rojaku in strategu Joseju Mourinhu, da se mu pridruži pri Juventusu in na trenerskem stolčku nadomesti Massimiliana Allegrija

Takoj zatem se je oglasil Mourinho in dejal: “Eden izmed nogometašev, s katerim imam odličen odnos mi je rekel, naj prevzamem klub, del katerega je sam. Odgovoril sem mu, da se zavedam, da me v tistem klubu ne marajo preveč, na to pa mi je dejal, da se stvari po nekaj zmagah hitro pozabijo.” Mourinho sicer ni izdal, kdo mu je to dejal.

Ronaldo in Mourinho sta sodelovala že pri madridskem Realu. Portugalski strateg je brez dela že od decembra, ko ga je odpustil Manchester United.