Iličić grozi z odhodom iz Atalante

Serie A 6. Jun 201917:51 > 17:53
Emilio Andreoli/Getty Images

Slovenski reprezentant Josip Iličić je vodstvu Atalante zagrozil z odhodom. Jojo želi zagotovilo, da bo klub iz Bergama še dodatno okrepil ekipo.

Prvi mož Atalante Antonio Percassi je sicer že nekajkrat zatrdil, da bo Iličić ostal v klubu, slovenski reprezentant pa v to vendarle ni tako prepričan.

Rad bi igral na najvišjem možnem nivoju. Če bom ostal v Atalanti, bom ostal, ker bo ekipa še močnejša. Če bomo uspelo zgraditi zmagovalno ekipo, bom z veseljem ostal, sicer me čakajo novi izzivi. Razumem predsednika, ki bi me rad zadržal, a rad bi dobil zagotovilo, da bo vse šlo v željeno smer,” razkriva Iličić.

Na vprašanje, če se je res že dogovoril z Napolijem, je 31-letnik odgovoril:

Ničesar nisem podpisal. V naslednjih dneh se bo moj zastopnik srečal s predstavniki Atalante, ki bodo razkrili svoje načrte. Šele nato bom sprejel odločitev o svoji prihodnosti. Naj poudarim, da bi rado stal v Italiji. Če bom zapustil Bergamo, bo to samo zato, ker bom prestopil v večji klub.

Jojo je pred Atalanto igral še za Fiorentino, Palermo, Maribor, Interblock in Bonifiko.